Mistrovství republiky družstev

Od 18. 07 do 21. 07 2013 se koná ve Zlíně mistrovství republiky družstev mladšího žactva o Pohár prezidenta ČTS. Jak jsme již psali dříve účast si vybojovalo i naše družstvo mladšího žactva, které vyhrálo oblastní přebor. Sice hned od počátku jsme měli velké problémy se sestavou,protože vlivem dovolených, resp. prázdnin naše družstvo nemohlo odjet kompletní a odjelo jen s jednou hráčkou. V prvním kole ale zabojovalo, hlavně chlapci a porazilo Plzeň těsně 5:4 a postoupilo mezi osm nejlepších družstev v republice. A to je velmi pěkný úspěch. O dalších zápasech Vás budeme informovat.

V utkání o postup mezi nejlepší 4 družstva naši prohráli z TK NERIDE 2:7 a budou bojovat o 5 až 8 místo.

Ve včerejším utkání naše družstvo podlehlo TK Olympu 3:6 a dnes si zahrají o konečné 7 – 8 místo s Severočeskou tenisovou o.s.

Známe již i poslední výsledek našeho mužstva, které po boji podlehlo Severočeské tenisové o-s- a skončilo na 8 místě v republice. Je to velmi pěkný výsledek a úspěch všech hráčů a možná , kdyby bylo mužstvo kompletní, tak asi mohlo dosáhnout i na lepší výsledek. Ale to posoudí vedoucí trenér Radek Ehl.

Napsat komentář