Výsledky 1. ligy družstev – Liberec

Včerejší výsledek byl velmi důležitý, protože při prohře bychom sestoupili do druhé ligy. Zápas byl velmi napínavý, kdy po dvouhrách byl stav nerozhodný 3:3. Vyhráli Láďa Zelený , Honza Čapoun a Veronika Vlkovská. Ve čtyřhrách podali chlapci velmi dobré výkony a obě čtyřhry vyhráli.  Obě čtyřhry hrály v sestavě – Ondra Tomiška S Martinem Bezdíčkem a Honza Čapoun z Láďou Zeleným. Výsledkem 5:4  se náš klub pro příští rok udržel v 1. lize družstev.

Gratulujeme.

Ve včerejším utkání jsme museli udělat změny v sestavě. Proti Liberci se zranil Honza Valenta a Ludmila Cervanová. Prohráli jsme 1:5,po dosažení pátého bodu se už čtyřhry nehrály. Výsledek vypadá velmi jasně, ale Honza Čapoun a Pavla Šmídová prohráli 6:7 ve třetím setu a Veronika Vlkovská 2:6 ve třetím setu. Dnes ve skupině o udržení hrajeme z USK VČB -TU Ostrava.

Včerejší zápas proti favoritovi skupiny přinesl velké drama. Po singlech bylo vyrovnáno 3:3, když Ondra Tomiška a Lucie Cervanová prohráli své zápasy ve 3 setech. Po mužských deblech bylo vyrovnáno 4:4 a protože jsme prohráli dámský debl, prohráli jsme 5:4. Dnes nás čeká poslední zápas ve skupině  se Startem Centag Praha.

Naše mužstvo vstoupilo do soutěže velmi zdařile , když v prvním utkání porazilo TK Neride B hladce 5: 2. Prohrál jen Láďa Zelený , který se ale kurýruje z nemoci. Vyhráli Ondra Tomiška, Martin Bezdíček, Honza Valenta a obě děvčata Pavla Šmídová a Lucie Cervanová. Dnes je čeká favorit TK Liberec B.