Tenisové výsledky

Turnaj mužů kategorie “A” uspořádal ve dnech 10. 15. 08. 2010 TK LAVIS Horšovský Týn- Ondřej Tomiška společně s Davidem Pultrem z LTC Modřany 2005 vyhráli čtyřhru.

Náš oddíl uspořádal ve dnech 14. – 16. 08. 2010 turnaj starších žáků. Zde postoupil do finále Daniel Janko a společně s Richardem Wolfem z TJ Tesla Pardubice vyhráli čtyřhru. Jan Hrubý se probojoval do semifinále dvouhry a společně s Miroslavem Ločárkem i do semifinále čtyřhry.

Turnaj mužů uspořádal ve dnech 14. – 16. 08. 2010 LTC Nový Bydžov. Tento turnaj vyhrál Jan Valenta a společně s Michalem Vágnerem z TC Dvůr Králové vyhráli i čtyřhru.

TK Tenis centrum Hradec Králové uspořádal turnaj dorostenek kategorie “B”. Gabriela Tilkeridisová postoupila do finále dvouhry a společně s Nikolou Ondráčkovou z TC Profistav Litomyšl i do finále čtyřhry.

Ve dnech 14. – 16. 08. 2010 uspořádal TK Hlinsko tenisový turnaj mladšího žactva. Kategorii mladších žáků vyhrál Matěj Blümel a společně s Hynkem Záveským z TJ Jiskra Havlíčkův Brod postoupili do finále čtyřhry. A v kategorii mladších žákyň Katarina Košanová společně s Veronikou Věříšovou z LTC Kolín vyhrály čtyřhru.

Gratulujeme.

Napsat komentář