Tenisová liga družstev

Od zítřka tj. 8. září začíná soutěž – 1. liga družstev dospělích. Naše družstvo zajíždí do Mostu, kde se střetně postupně s TC Real sport Nymburk, Severočeská tenisová o.s. A a SK Aritma Praha. O výsledcích našeho družstva Vás budeme průběžně informovat.

Zatím známe dílčí výsledek našeho družstva z prvního dne, kdy prohráváme z TC Real sport Nymburku 2 ku 4, kdy vyhrála Veronika Vlkovská a Honza Valenta. Láďa Zelený a Ondra Tomiška prohráli ve třech setech. Výsledky čtyřher zatím neznáme. A je dohráno. Čtyřhru vyhráli Ondra Tomiška s Honzou Valentou a ostatní dvě čtyřhry se prohrály a tak konečný výsledek je 6:3 pro Nymburku.

Je dohrán i druhý náš zápas, kdy jsme prohráli se Severočeskou tenisovou 1:5, čtyřhry se již nehrály. Jediný bod vybojovala Veronika Vlkovská.

Známe poslední výsledek našeho družstva, po velkém boji zvítězilo nad SK Aritma Praha 5:4. Zvítězili Pavla Šmídová, Veronika Vlkovská,  Martin Bezdíček, čtyřhra děvčat a čtyřhra chlapců Ondra Tomiška a Honza Valenta.

Dnes začínají zápasy o udržení v 1. lize. Naše mužstvo zahajuje s mužstvem Slovan Moravská Třebová-1. východočeská tenisová. Zajímavostí je, že vedoucí mužstva je ing. Makrlík.. Známe již výsledek našeho mužstva a je příznivý i když těsný, 5:4. Zvítězili Ondra Tomiška. Honza Valenta, Veronika Vlkovská, Pavla Šmídová a Veronika Vlkovská a Honza Valeta a Martin Bezdíček.

2014-09-14_193824

Napsat komentář