Martin Šmíd zvítězil ve dvouhře na oblastních přeborech dorostenců, které se konaly na dvorcích TJ Tesla Pardubice. Ve finále porazil Motala ze Dvora Králové 6:1, 6:3 a výhrou se také kvalifikoval na mistrovství České republiky – Pardubickou juniorku.

https://cesky-tenis.cz/turnaj/316920?v=1&sezona=L26#tabs
Gratulujeme
